יום ה', יז’ בניסן תשע”ד
דף הבית דבר המנהלת חזון ביה"ס אלבום תמונות חדר מורים יצירת קשר
פסטיבל טהרת הלשון
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים, מסגרת התכנית הלאומית עיר ללא אלימות ביה"ס שלנו שותף להפעלת הקוד העירוני אשר מטרתו להביא את בתי החינוך לבתי ספר אשר קיימת בהם אווירה אקלימית מיטבית. קוד זה בה בהלימה לתכנית מוגנות המופעלת בביה"ס. אנא קראו את מסמך הקוד המצ"ב. מצאו זמן לשיח משותף אודותיו עם ילדיכם וזאת עמ"נ שנדבר בשפה אחידה.בברכה, ענת דהן - מנהלת ביה"ס
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים!מצ"ב דף הנחיות מקוצר המסביר את שלבי ביצוע המשימה בלמידה בחירום.
קרא עוד...
עקרונות התוכנית "האחר הוא אני": לקראת חברת מופת - מהלך זה מציב בקדמת הבמה ערכים אוניברסאליים, של כבוד אדם, שוויון, צדק, סובלנות, הכלה וחמלה, דמוקרטיה, זהות ושייכות. קבלת השונה והאחר - הבנה ששונות מצויה בכל אחד, הכרת הערך שבשונות לחשיבה, ללמידה, לקיומה של חברה. שיח דמוקרטי - אמונה בכושרו של החינוך לעצב לחיוב את דמותם של היחידים ושל החברה. אמונה שמערכת החינוך מסוגלת להוביל שיח דמוקרטי ערכי, המכבד את האחר ודואג לחלשים בחברה. הוקעת הגזענות - הוקעת תופעת הגזענות ומיגורה בחברה הישראלית.
קרא עוד...
הרב חיים דוד הלוי רבה הראשי של תל אביב יפו, מחבר ספרים רבים וחבר מועצת הרבנות הראשית נבחר להיות דמות המופת שתילמד בבתי החינוך הממ"ד בשנה"ל תשע"ד. דמותו המאירה, מאמריו והליכותיו ישמשו מופת למשפחת החמ"ד.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בית הספר נבחר לפרוייקט התקשוב הארצי, כחלק מהיערכות ביה"ס אבקש מכל הורה למלא את הטופס המקוון על מנת שנוכל לשמור על קשר באמצעות הדואר האלקטרוני.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
אריאל שרון 1928-2014
קרא עוד...
הכיתות שלנו
טפסים מנהליים
נושא שנתי בביה"ס "סיני" - " האחר הוא אני"
נושא שנתי חמ"ד - הרב חיים דוד הלוי
למידה בחירום
גלישה בטוחה ברשת
פינת היועצת
ועד הורים
פרשת שבוע
חינוך חברתי
מנהיגות צעירה
תחומי דעת
מוסיקה
קול סיני - עיתון בית הספר
חמ"ד של חופש
אריאל שרון ז"ל
פינת רב ביה"ס
תודות...
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר